Перетворити у многочлен стандартного вигляду

16ab - (3a+2b) ²=

+3
Ответы (1)
  1. 1 августа, 16:57
    0
    16ab - (3a+2b) ²=16ab - (9a²+12ab+4b²) = 16ab-9a²-12ab-4b²=4ab-9a²-4b²