5|х|-1/3|у| если х=-0,9; у=1,6

+5
Ответы (1)
  1. 3 мая, 03:46
    0
    5|x| - 1/3|y|

    При x=-0.9, y=1.6 значение выражения 5|x| - 1/3|y| = 5*|-0.9| - 1/3*|1.6| = 5*0.9 - 1/3*1.6 = 45/10 - 16/30 = 135/30 - 16/30 = 119/30