1243,5 + (279,4+105,24) * 0,1

+3
Ответы (1)
  1. 20 августа, 11:31
    0
    1) 279,4+105,24 = 384,64

    2) 384,64 * 0,1 = 38,464

    3) 1243,5+38,464=1281,964