58+х=169+79 тендеу 4 сынып

+3
Ответы (2)
  1. 10 апреля, 15:36
    0
    58+х=169+79

    58+х=248

    х=248-58

    х=190

    58+190=169+78

    248=248
  2. 10 апреля, 16:23
    0
    58+х = 248

    х=248-58

    х=190