3,5 (3-4b) - 5,7+8b при b=1,3

+5
Ответы (2)
  1. 18 января, 20:24
    0
    3.5 (3-4 б) - 5.7+8 б

    б=1.3

    3. (3-5.2) - 5.7+10.4

    3 * (-2.2) + 5.7

    5.7-6.6=-0.9
  2. 18 января, 22:34
    0
    3,5 * (3-4*1,3) - 5,7+8*1,3=3,5 * (-2,2) - 5,7+10,4=-3