1) (4 дробь 15-1 дробь 5) * 25 2) (7 дробь 12+5 дробь 36) / 13

+5
Ответы (1)
  1. 11 июня, 20:41
    0
    1) = 1/15*25/1=5/3=1 целая 2/3

    2) = 26/36*1/13=2/36=1/18

    / это дробт