B+3/c при b=0,3, c=15

+4
Ответы (2)
  1. 7 ноября, 12:14
    0
    0,3+3 / 15=0,3+0'5=0,8
  2. 7 ноября, 13:23
    0
    0,3 + 3/15 = 0,3 + 1/5 = 0,3 1/5 или 0,3 + 0,2 = 0,5