1) 7 : 8 = х: 96. 2) х: на 1 целую 5/31=7 целых3/4:1/3. 3) а/0,6=25/3. 4) 2+х/5=4/9.

+5
Ответы (1)
  1. 28 мая, 09:49
    0
    1) 8*x=96*7

    8*x=672

    x=84

    2) x*1/3=9

    x=27