Log2 (log3cosП/6-log3sinП/6) решить

+1
Ответы (1)
  1. 1 ноября, 23:22
    0
    Log (2) (log (3) ctgπ/6) = log (2) (log (3) √3) = log (2) (1/2) = - 1