Як визначити периметп прямокутника ширина якого 3 см а довжина 6 см

+2
Ответы (2)
  1. 11 августа, 07:37
    0
    Р=2 (6+3) = 2*9=18 см.

    ...
  2. 11 августа, 08:34
    0
    ответ будет

    6+6+3+3=18