43*23 984:24 216:24

753-187*3 (442-294) * 4 8*109-618

+3
Ответы (1)
  1. 8 сентября, 11:37
    0
    1) 43*23=989

    2) 984:24=41

    3) 216:24=9

    4) 753-187*3=192

    5) (442-294) * 4=592

    6) 8*109-618=254