35/39*11/40 : 1 целая 7/26=?

+1
Ответы (1)
  1. 26 сентября, 10:58
    0
    1) 35/39*11/40=77/312

    2) 77/312:1 7/26=77/312:33/26=77/312*26/33=7/36