Решить 310:5+123*3=, (245:245+699) : 5=, 90:15*78-278=, 572 - (95*4*105) =, (678-678) * 125:5=, 600 - (125*4*25*4) =, 48:12*235*298=, 125:5+23*9

+1
Ответы (1)
  1. 7 ноября, 03:35
    0
    1) 310:5+123*3=62+368=431

    2) (245:245+699) : 5=700:5=140

    3) 90:15*78-278=6*78-278=468-278=190

    4) 572 - (95*4*105) = 572-39900=39328

    5) (678-678) * 125:5=0

    6) 600 - (125*4*25*4) = 600-50000=-49400

    7) 48:12*235*298=4*235*298=940*298=280120

    8) 125:5+23*9=25+207=232