Помогите! Виконайте додавання зручним способом: - 2 + (-3) + (-8) + (-7)

+2
Ответы (1)
  1. 23 марта, 05:20
    0
    -2 + (-3) = - 5 - 8 + (-7) = - 15 - 5 + (-15) = - 20. Или-2 + (-8) = - 10,-3 + (-7) = - 10,-10 + (-10) = 20. Удачки)