Виконайте додавання "ланцюжком" за зразком:

45 + 5 + 17 + 20 = 50 + 17 + 20 = 67 + 20 = 87

8 + 9 + 13 + 22; 37 + 33 + 19 + 3; 4 + 6 + 19 + 21; 38 + 2 + 5 + 28; 3 + 6 + 35 + 16; 513 + 2 + 15 + 17; 5 + 25 + 8 + 101; 164 + 6 + 9 + 12.

+4
Ответы (1)
  1. 21 мая, 10:29
    0
    1) 8+9+13+22=30+9+13=39+13=52

    2) 37+33+19+3=70+19+3=89+3=92

    3) 4+6+19+21=10+40+50

    4) 38+2+5+28=40+33=73

    5) 3+6+35+16=28+22=50

    6) 513+2+15+17=515+32=547

    7) 5+25+8+101=30+109=139

    8) 164+6+9+12=170+21=191