3 2/7 * 1 1/3 + 3 2/7 * 1 2/3

+3
Ответы (1)
  1. 5 февраля, 08:26
    0
    3 2/7 * (1 1/3+1 2/3) = 3 2/7 * 3 = 23/7*3=9 6/7