Увеличьте в 2 раза дроби: 1/4,3/8,5/9,1/2

+5
Ответы (1)
  1. 26 февраля, 03:52
    0
    2*1/4 = 2/4 = 1/2

    2*3/8 = 6/8 = 3/4

    2*5/9 = 10/9 = 1 1/9

    2*1/2 = 2/2 = 1