Вычисли: 7590: (473*605-28600)

+4
Ответы (1)
  1. 14 июня, 02:03
    0
    7590: (473*605-28600) = 0,02946

    1) 473*605=286165

    2) 286165-28600=257565

    3) 7590:257565=0,02946