3,8 р-3,7 р+2,3 =, если р=7

+3
Ответы (2)
  1. 7 мая, 04:29
    0
    3,8*7-3,7+7+2,3=26,6-25,9+2,3=0,7+2,3=3
  2. 7 мая, 04:43
    0
    (3,8*7) - (3,7*7) + 2,3 = 26,6 - 25,9 + 2,3 = 3