802 - (414-82) + (395-109) =

+2
Ответы (2)
  1. 2 апреля, 12:30
    0
    802 - (414-82) + (395-109) = 756
  2. 2 апреля, 13:23
    0
    1) 414-82=332

    2) 395-109=286

    3) 802-332=470

    4) 470+286=756

    802 - (414-82) + (395-109) = 756