1) (15*2 - 14*2+13*2) : 18 + 489

+1
Ответы (1)
  1. 25 июня, 21:52
    0
    1) 15*2=30

    2) 14*2=28

    3) 13*2=26

    4) 30-28=2

    5) 2+26=28

    6) 28:18=1.5

    7) 489+1.5=490.5