13t-8 (3t-2) = - 7t-5 (12-3t)

5 х-6-х=3 х - (4-2 х)

-2 (х+3) = 2 х-1

1,3 (t-0,6) = 1,8t

+5
Ответы (1)
  1. 11 февраля, 23:55
    0
    13 т-8 (3 т-2) = - 7 т-5 (12-3 т)

    13 т-24 т+16=-7 т-60+15 т

    13 т-24 т+7 т-15 т=-60-16

    -19 т=-76

    19 т=76

    т=76:19

    т=4

    13*4-24*4+16=-7*4-60+15*4

    52-96+16=-28-60+60

    -28=-28

    5 х-6-х=3 х - (4-2 х)

    5 х-х-6=3 х-4+2 х

    5 х-х-3 х-2 х=-4+6

    -1 х=2

    1 х=-2

    х=-2:1

    х=-2

    5 * (-2) - 6 - (-2) = 3 * (-2) - (4-2 (-2))

    -10-6+2=-6-4-4

    -14=-14

    -2 (х+3) = 2 х-1

    -2 х-6=2 х-1

    2 х+2 х=-6+1

    4 х=-5

    х=-5:4

    х=-1,25

    -2 ((-1,25) + 3) = 2 * (-1,25) - 1

    -2*1,75=-2,5-1

    -3,5=-3,5

    1,3 (т-0,6) = 1,8 т

    1,3 т-0,78=1,8 т

    1,8 т-1,3 т=-0,78

    0,5 т=-0,78

    т=-0,78:0,5

    т=-1,56

    1,3 ((-1,56) - 0,6) = 1,8 * (-1,56)

    1,3 * (-2,16) = - 2,808

    -2,808=-2,808