Упростите выражение:

А) 18m+22m

Б) с+14 с

В) 4 х+х

Г) 12 у-7 у

Д) 25t-13t

Е) 17 к-к

Ж) 12 х+12 х-6 х

З) 13 у-у-у

И) 3 а-3 а+8 а

+4
Ответы (1)
  1. 31 июля, 03:59
    +1
    18m+22m=40m

    c+14c=15c

    4x+x=5x

    12y-7y=5y

    25t-13t=12t

    17k-k=16k

    12x+12x-6x=18x

    13y-y-y=11y

    3a-3a+8a=8a