X-3540=48580; 24085+x=94817

+5
Ответы (1)
  1. 2 мая, 22:54
    0
    Х - 3540 = 48580

    Х = 48580 + 3540

    Х = 52120

    24085 + Х = 94817

    Х = 94817 - 24085

    Х = 70732