100 + 300 * 200 (300*2-7) = ?

+5
Ответы (1)
  1. 18 июля, 07:39
    0
    1) 300*2=600 2) 600-7=593 3) 593*200=118600 4) 118600*300=35580000 5) 35580000+100+35580100