Ширина прямокутник а 8 см довжина у 4 рази бильша чуть доривнюе площадь прямокутника

+3
Ответы (1)
  1. 30 августа, 15:47
    0
    8*4=32 (см) - довжина длинна 8 * 32=256 квадратных см