Решите уравнение

10-у/6+3 у+8/3=у+6/2

+1
Ответы (1)
  1. 10 сентября, 15:08
    0
    10 - У/6 + 3 У + 8/3 = У + 6/2; - У/6 + 3 У - У = 6/2 - 10 - 8/3; 1 5/6 У = 18/6 - 60/6 - 16/6; 1 5/6 У = - 58/6; 1 5/6 У = - 29/3; 11/6 У = - 29/3; У = - 29/3 : 11/6; У = - 29/3 х 6/11; У = - - 58/11; У = - 5 3/11.