46 мен а сандарынын айырмасы, мундагы а = 24; 46

+4
Ответы (2)
  1. 30 июля, 03:18
    0
    46-а а = 24,46 1) 46-24=22 2) 46-46=0
  2. 30 июля, 03:20
    0
    46-а=46-24=22

    46-а=46-46=0