47 мен 12 сандарынын айырмасына 10 мен 5 сандарынын айырмасын кос

+1
Ответы (1)
  1. 7 июня, 13:54
    0
    (47-12) + (10-5) = 40 немесе

    47-12=35

    10-5 = 5

    35+5=40