Поставь знаки арифметичних действий

27□3□7=17

27□3□7=16

27□3□7=23

27□3□7=6

5□5□5□5=25

(5□5□5) □5=100

(5□5) □5□5=50

(5□5) □ (5□5) = 0

+4
Ответы (2)
  1. 22 апреля, 05:43
    0
    27 - 3 - 7 = 17

    27 : 3 + 7 = 16

    27 + 3 - 7 = 23

    27 - 3 · 7 = 6

    5 · 5 + 5 - 5 = 25

    (5 · 5 - 5) · 5 = 100

    (5 · 5) + 5 · 5 = 50

    (5 · 5) - (5 · 5) = 0
  2. 22 апреля, 05:59
    0
    27-3-7=17

    27:3+7=16

    27+3-7=23

    5*5:5*5=25

    (5*5-5) * 5=100

    (5-5) - (5-5) = 0