запиши за допомогою чотирьох двойок та знакив арифметичних дий числа: 0,2,3.8.44.

+3
Ответы (1)
  1. 5 февраля, 02:42
    0
    2-2+2-2=0

    2:2+2:2=2

    2*2/2+2=3

    2*2+2*2=8

    22+22=44