Прибиральниця за 5 годин прибираэ 10 класних кимнат. З допомогою чергових вона прибираэ за годину на 2 класни кимнати бильше, ниж коли працюэ одна. Скильки класних кимнат прибираэ прибиральниця за 5 год. з допомогою чергових.

+3
Ответы (1)
  1. 18 января, 00:54
    0
    10/5=2 кл. ком. (за один час)

    2*2=4 кл. ком (за час с деж)

    5*4=20 кл. комн. (За 5 час. с деж)