Першого дня меблева фабрика з 6 годин виготовила 24 парти, виготовляючи однакову килькисть их щогодини. Другого дня за 1 годину фабрика виготовляла на 2 парти бильше, ниж першого. За скильки годин фабрика виготовила 30 парт другого дня?

+4
Ответы (1)
  1. 27 августа, 12:03
    0
    1 день: 24:6=4 (п) за годину

    4+2=6 (п) 2 день за год.

    30:6=5 (год)