26420-37*100+128100:10

+5
Ответы (1)
  1. 16 мая, 04:11
    0
    1) 37*100 = 3700

    2) 128100:10 = 12810

    3) 26420 - 3700 = 22720

    4) 22720 + 12810 = 35530