5/7 у+1/4 у+3/14 у+1 целая3/4=

+2
Ответы (1)
  1. 14 ноября, 22:51
    0
    (40+14+12) / 56y=-7/4

    66/56y=-7/4

    y=-7/4*56/66=-49/33=-1 16/33