Привезли24 соснови дошки ялинових у 4 раза менше скильки всього дошок привезли

+2
Ответы (2)
  1. 11 сентября, 16:04
    0
    24:4+24=36 (досок)

    1) 24:4=6 (ял.)

    2) 24+6=30 (досок)
  2. 11 сентября, 19:19
    0
    24: 4=6

    24+6=30