Задача 1) купили 3 банки меду. по 3 кг у кожний. Скильки всього килограмив меду купили?2) купили 2 банки меду. в одний 4 кг в другий 3 кг. Скильки всього килограмив меду купили,?3) на зиму господиння заготовила 6 трилитрових банок и одну десятилитрову банку яблучного соку. Скильки всього литрив соку заготовыла господиня?

+4
Ответы (1)
  1. 1 июня, 11:30
    0
    1. 3•3=9 (кг). Ответ: 9 кг меда купили. 2. 1) 4+3=7. (кг) Ответ: 7 кг всего. 3. 1) 6•3=18 (л) в 6 банках. 2) 10+18=28 (л) Ответ: 28 литров заготовила на зиму господиння.