На зиму симья заготовила 8 дволитрових яблучного соку и одну десятилитрову. Скильки всього литрив соку заготовила симья?

+3
Ответы (2)
  1. 12 августа, 23:57
    0
    1. 8*2=16 (л) - яблочного сока

    2.16+10=26 (л) - всего сока

    ответ: 26 литров
  2. 13 августа, 01:34
    0
    8*2+10*1=26 литра

    Нечего решать

    Все легко