2 3/8 : 3/4 + 24 * 7/9=?

+4
Ответы (1)
  1. 25 января, 10:19
    0
    1) 19/8 * 4/3 = 19/6

    2) 24/1 * 7/9 = 168/9

    3) 19/6 + 168/9 = 1179/54 = 21 45/54