56920:4+6008:8 - (20196:9-356)

+4
Ответы (1)
  1. 17 июля, 09:35
    0
    20196:9=2244

    2244-356=1888

    56920:4=14230

    6008:8=751

    14230+751-1888=13093

    56920:4+6008:8 - (20196:9-356) = 13093