Ререшите уравнение

1) (х-2 у) ^2 + (у-5) ^2=0

2) (4 х+2 у-5) ^2+|4 х-6 у+7|=0

3) 50 х^2+4 у^2-28 ху+16 х+64=0

+1
Ответы (1)
  1. 19 марта, 04:53
    0
    х^2+у^2-2 х-4 у+5=0

    x^2-2x+1+y^2-4y+4+5-1-4=0

    (x-1) ^2 + (y-2) ^2=0

    x=1

    y=2