80122 - 38412 : 6 + 218 =

+2
Ответы (2)
  1. 29 июля, 02:02
    0
    73 938

    80122-38412:6+218=73938
  2. 29 июля, 04:12
    0
    80 122-38412:6+218=73 728

    1) 38412:6=6402

    2) - 80122

    6402

    73720

    3) 73720 + 218=73 938