Накресли прямокутник, довжина якого 11 см а ширина вдвичи менша. Знайды периметр. Помги мне прошу!

+1
Ответы (1)
  1. 8 апреля, 02:28
    0
    11:2 = 5,5 см - ширина

    (11+5,5) * 2 = 16,5*2 = 33 см - периметр прямоугольника