Накресли прямокутник, довжина якого 11 см а ширина вдвичи менша. Знайды периметр.

+3
Ответы (1)
  1. 31 октября, 22:07
    0
    P = 2 * (a + b)

    11-2=9

    P=2 * (11+9)

    P=40