1) (11437+128*31 (/237-37

2) (11421/243+17 (*35-35

+1
Ответы (1)
  1. 14 февраля, 18:59
    0
    (11437+128*31) / 237-37 = (11437+3968) / 237-37=15405/237-37=65-37=28

    (11421/243+17) * 135-35 = (47+17) * 135-35=64*135-64=8640-64=8576

    Удачки