3210 - 3120 + 665 : 95

+5
Ответы (1)
  1. 11 августа, 23:30
    0
    3210 - 3120 + 665 : 95 = 97

    1) 665 : 95 = 7

    2) 3210 - 3120 = 90

    3) 90 + 7 = 97