Выделите целую чамть дроби: 3/2; 5/4; 4/3; 7/3; 53/6

+5
Ответы (1)
  1. 11 января, 15:23
    0
    3/2=1 1/2

    5/4=1 1/4

    4/3=1 1/3

    7/3=2 1/3

    53/6=8 5/6