21/25 * 5 / 7 - 3 / 16 х 4 / 15

+2
Ответы (1)
  1. 15 сентября, 20:18
    0
    21/25*5/7=105/175=3/5

    3/16*4/15=12/240=1/20

    3/5-1/20=11/20