400615 - (352203-2031*138) =

+4
Ответы (2)
  1. 1 января, 01:55
    0
    40061 - (352203-2031*138) = 128690
  2. 1 января, 01:57
    0
    1. 2031*138=280278

    2.352203-280278=71925

    3.400615-71925=328690