980081 + (341640-1263*209)

400615 - (352203-2031*138)

+4
Ответы (1)
  1. 13 мая, 01:00
    0
    1.

    1263*209=263967

    341640-263967=77673

    980081+77673=1057754

    2.

    2031*138=280278

    352203-280278=71925

    400615-71925=328690